Nejlepší svačiny pro děti: Připravte je zdravě, rychle a barevně
19.08.21 | 24080x přečteno
💥 20 % SLEVA na Mikulášské MYXy s kódem: MIKULAS20. Jen do neděle. 💥
Pekl bys, až bys brečel? Nebreč, máš nás, vlašské ořechy! Jsme krásně krémové a pozvedneme každý Tvůj recept na kulinářský majstrštyk! Koláč, náplň, cukroví, zákusky, sušenky? Tak se ukaž!
Alternativní produkty z kategorie Ořechy a semínka:
Vlašské ořechy pocházejí od nás z Česka. Mají lehce výraznou slupku, máslovou texturu a už nikdy je nemusíte louskat ze skořápky, to jsme udělali za vás. Balení obsahuje až 50 % půlek, což znamená, že v balíčku najdete kousky i zlomky, které můžete využít při vaření či pečení. Od našich vlašských oříšků můžete očekávat jediné, a to jemnou vláčnou chuť a máslovou texturu. U nás je najdete na slano i na sladko a věřte, že každé zpracování vás příjemně překvapí. Tyto vlašáky se hodí nejvíce do kuchyně pro další zpracování. Už víte, co s nimi vykouzlíte?
Vlašské ořechy rostou na ořešáku a z botanického hlediska jsou to vlastně pecky. Ořešák královský může v některých případech dorůst až do výšky 45 metrů. Tento strom, který lidé pěstují převážně pro vlašské ořechy, ale má i širší využití. Vrhá stín, jeho listy ničí bakterie a pomáhají i lidskému zdraví. Samotný oříšek je schovaný ve dvou vrstvách. Na povrchu má zelený obal, pod ním se nachází tvrdá skořápka. Jakmile plod dozraje, vypadne ze zeleného pouzdra a dopadne ve skořápce na zem.
Recenze nakupujícího heureka.cz
Super dobré
Původně vloženo k Vlašské ořechy 90% půlky Jumbo
Recenze návštěvníka
Chuťovo veľmi dobré orechy. Veľké polovičky.
Původně vloženo k Vlašské ořechy 60% půlky
Recenze nakupujícího heureka.cz
Super dobré
Původně vloženo k Vlašské ořechy 90% půlky Jumbo
Recenze návštěvníka
Chuťovo veľmi dobré orechy. Veľké polovičky.
Původně vloženo k Vlašské ořechy 60% půlky
Recenze návštěvníka
Vlašské orechy su super. Mam ich už nejakú dobu, sú bez molí a bez plesní. Chutia ako naše vlastné orechy zo stromu na dvore. Pre lepšiu stráviteľnosť som si ich aktivovala, čo im na chuti ešte mnohonásobne pridalo ???? Rozhodne sa vyrovnajú tým, ktoré kupujem na farmárskych trhoch v Prahe, ale cenovo sú o dosť výhodnejšie. V 1 kg balení som našla pár suchších kúskov, čo je však prirodzené. Nie všetky plody zeme musia byť navonok dokonalé
Původně vloženo k Vlašské ořechy 60% půlky