11.10.24 | 21491x přečteno | 2 minuty
Kolatch Pufance - mango a jahoda
Mango, jahody, čokoláda a kukuřice? Zní to jako něco, co nejde dohromady? Tak ochutnej a přesvědč se o opaku. Tyhle nadýchané kukuřičné křupinky ukryté v bílé čokoládě s příměsí lyofilizovaného ovoce Tě dostanou do kolen.
- pufovaná kukuřice
- bílá 29% čokoláda
- s lyofilizovaným ovocem
Kolatch Pufance - mango a jahoda
Popis produktu
Rádi zkoušíte a objevujete nové chutě? Pak jsou Pufance z dílny slovenského Kolatche to pravé pro vaše chuťové pohárky. Jedná se o sladký snack, který kombinuje extrudovanou kukuřici, bílou čokoládu a lyofilizované ovoce. Jednotlivé kousky vzhledově připomínají malé čokohrudky. Uvnitř se pak ukrývají nadýchané křupinky, které jsou obalené v bílé 29% čokoládě a ochucené prášky z lyofilizovaného manga a jahod. Objevte jaká dávka chuti se ukrývá uvnitř jednoho balení.
TOP informace o pufancích s mléčnou čokoládou
- Jedná se o nadýchané kukuřičné křupinky obalené v bílé čokoládě s lyofilizovaným ovocem.
- Blá čokoláda je ochucena práškem z lyofilizovaných jahod a lyofilizovaného manga.
- Značka Kolatch je původem ze Slovenska.
- Jedno balení Pufanců obsahuje 33 g kukuřičných křupinek v čokoládě.
- Vyzkoušet musíte i další druhy Pufanců od Kolatche – slaný karamel, hořká čokoláda a mléčná čokoláda.
Kdo, nebo co je Kolatch?
Kolatch je slovenská značka, která je jedničkou ve výrobě praktických dezertů. Proslavili se svou řadou dezertních krémů Tuba, ve kterých najdete ochucená oříšková másla. Všechny příchutě jsou vyrobeny z kvalitních surovin a díky praktickému balení si je můžete vzít na cesty, do školy i do kanceláře. K ochuceným ořechovým krémům a proteinovým krémům nově přibyly také trubičky, které jsou těmito krémy plněné. Posledním přírůstkem do rodiny originálních sladkostí jsou Pufance, což jsou hravé luštěninové křupinky v čokoládě. Kolatch je zkrátka firma, která vyrábí božské sladkosti z kvalitních surovin po kterých se budete moct utlouct!
Zajímavosti a recepty
Základní specifikace
- Složení Bílá čokoláda 89 % (třtinový cukr, kakaové máslo, sušené mléko plnotučné, sójový lecitin), kukuřičný extrudát 9 %, lyofilizované jahody 1 %, lyofilizované mango 1 %, sůl. Obsah kakaové sušiny v bílé čokoládě minimálně 29 %.
- Surovina Kukuřice
- Dieta Bez lepku
- Zpracování Pralinky a čokohrudky
- Chuť Sladká
- Alergeny Alergeny jsou vyznačeny podtržením. Může obsahovat stopy arašídů a dalších skořápkových plodů, sezamu, lepku, mléka a SO2.
- Země původu Slovensko
- Skladování Skladujte v chladu, suchu a temnu. Chraňte před přímým slunečním zářením.
- Velikost 33 g
Makroživiny na 100 g
- Energetická hodnota na 100 g 2293 kJ / 547 kcal
- Tuky 33 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 20 g
- Sacharidy 55 g
- z toho cukry 49 g
- Vláknina 1,1 g
- Bílkoviny 6,5 g
- Sůl 0,24 g
Hodnocení našich zákazníků
Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.
Informace k získávání recenzí