Makadam ořechová pasta

267 Kč / 200g 232 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Detailní informace

200g
Skladem
267 Kč / 200g
232 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Makadam ořechová pasta

Makadam ořechová pasta je zdravá a sladká náhrada sladkých krémů nebo dokonce i másla v domácnosti. Jestliže hledáte nejlepší a nejchutnější ořechy a ořechové výrobky, tak je pro Vás Svět plodů tím pravým místem.

Základní specifikace:
Složení:     pasta z makadamových ořechů
Země původu: ČR
Trvanlivost: min. 3 - 18 měsíců
Balení: sklenice
Úprava: ořechová pasta
Velikost: 200g sklenice - nespecifikováno
Obchodní třída: nespecifikováno
Odrůda: nespecifikováno
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

*přesné datum na vyžádání po mailu, popř. telefonu PROVOZ & EXPEDICE

Víte, že...

Makadamie ořechová pasta

Pasta vyrobená z nepražených makadamových oříšků bez dalších přidaných jakýchkoliv přísad. Co je na makadamových oříšcích dobrého?

Makadamie patří k nejtučnějším a zároveň nejdražším oříškům. Pocházejí z Austrálie. Nekonzumují se syrové, ale tepelně upravené. Obsahují minerální látky, jako je vápník, železo, hořčík, fosfor, draslík, sodík mangan, měď, selen a další. Jsou také zdrojem omega 3, omega 6 kyseliny, vitamínů B, C a E. Obsahují bílkovinu, vlákninu a také vysoké množství tuku. Makadamové ořechy podporují imunitní systém, odstraňují plynatost, zpevňují kosti a kostní tkáň a zklidňují nervový systém.

I přes velký obsahu tuku, jsou makadamie dobré při hubnutí. Díky nim urychlíme trávení, podpoříme vyprazdňování a dostaneme do těla živiny, které potřebujeme.

Tato pasta by Vám v kuchyni neměla chybět, neboť ji využijete zejména do jogurtu, do smoothies, do kaše nebo při přípravě dezertů.

Makadamové ořechy

Makadamové ořechy jsou velké kuličky krémové barvy s výjimečně máslovou, lahodnou chutí a křupavou konzistencí, která se vám poté rozplývá na jazyku. Patří sice mezi nejdražší ořechy ale zároveň mezi nejzdravější a nejhodnotnější. Tyto chutné ořechy využíváme k přípravě moučníků i dezertů, významný je poté i makadamový olej či makadamové máslo.

Makadamové ořechy řadíme mezi nejtučnější ořechy vůbec, mají totiž až 80% tuku. Zde převážnou většinu tvoří nenasycené mastné kyseliny, které napomáhají snižovat cholesterol a napomáhají správnému fungování metabolismu tuků. Tím ořechy slouží i jako prevence proti srdečnímu infarktu a jiným srdečním chorobám.

Jako i ostatní ořechy, i ty makadamové jsou terčem otázek ohledně hubnutí. Ano, tato tučná potravina nám s mírou konzumace a správným pohybem, může napomoci s redukcí váhy. Tuky v oříškách obsažené zrychlují metabolismus tuků, dále jsou ořechy zdrojem bílkovin a vlákniny, které nás dokáží zasytit a tedy mohou hubnutí také pozitivně ovlivnit. Ale oříšky jíme s mírou.

Makadam ořechová pasta

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: