Svačinový seriál

 

„Od zítřka už budu jíst zdravě.” Řekli jste si tuto větu někdy i vy? Vydržíte to den, dva nebo i týden, postupně ale najedete do starých kolejí a motivace je pryč. Jak si ji udržet? Klíčem k úspěchu je mít svoji porci zdravé a chutné svačiny vždy po ruce.

 

 svacinovy-serial-1.2

Jsem bodyguard oříšků!

 
Už zase někam spěcháte? Nestíháte? Produktivní krabičku naplníte za 30 vteřin a vaši svačinu bude chránit celým svým tělem! Je praktická, skladná a odolá každé kapce vody - oříšky, ovoce i jiné dobroty jsou s tímto bodyguardem v bezpečí. Z našich surovin vykouzlíte během okamžiku zdravou barevnou svačinu, která vám doplní energii a  živiny v práci, mezi meetingy, na cestách, na výletech, ve škole i na tréninku.

Krabička se skládá ze čtyř různě velkých částí, které se dají libovolně kombinovat. Využijte je všechny a poskládejte si svačinu tak, jak ji máte nejradši!

infografika_4stack

  • Největší část má objem 150 ml a je ideální na slaďoučké sušené ovoce plné vitamínů a živin.
  • Krabička o objemu 100 ml hravě pojme celou hrst oříšků, které vám dodají energii.
  • Třetí díl má 60 ml a hodí se do něj skladnější kousky, jako třeba náš šťavnatý kokos, granola nebo lyofilizované ovoce, které má tak intenzivní ovocnou chuť, že ho stačí jen troška.
  • Poslední část se může zdát maličká, vždyť má jen 40 ml. Na výživná semínka nebo něco sladkého na zub však postačí úplně dokonale!
 svacinovy-seria-1-1

30 vteřin - nasypeš, zašroubuješ a běžíš!   

 
Na přípravu praktické a plnohodnotné svačiny vám stačí 30 vteřin a díky pestrým surovinám ze Světa plodů si můžete každý den pochutnat na něčem jiném! Pokud si chcete se svou svačinou trochu vyhrát, sledujte náš svačinový seriál, ve kterém vám pravidelně naservírujeme zdravou a vyváženou porci. Nezáleží na tom, jestli máte raději sladké, slané, jste vegani nebo máte speciální dietu. S námi se nasvačí každý.

 

Pořídíte si svoji Produktivní krabičku i vy?

tlačítko

 

Nechte si mlaskat!

logo_small