VIDEOMAKER

 Olomouc
PART-TIME / IČO


Content je král! U videa to platí dvojnásob. Jeden pohyblivý obrázek často vydá za tisíc slov. S Tvou pomocí budeme moci zprostředkovat našim zákazníkům to kvantum informací, které o našich surovinách víme. Pojďme jim společně ukázat, že jsme profíci ve svém oboru a zahrňme je smysluplným obsahem!

 

gif_orech

 

Kdo jsme?

Jsme parta mladých lidí, která obohacuje český a slovenský trh o prémiové suroviny z různých koutů světa. Křupavé ořechy, božské sušené ovoce bez aditiv, superfoods a spoustu dalších trendy potravin! Chceš vědět víc? Mrkni na stránku O nás!

 

Koho hledáme?

Tak trochu kouzelníka. Střihače, kreativce, kameramana a youtubera v jednom. Máš hlavu plnou nápadů, kreativní duši, oko pro detail a nadšení do rozvoje firmy. Umíš samostatně vytvořit produktové video od A do Z a využít jeho potenciál na maximum. Práce s Adobe Premiere a Photoshopem je pro Tebe denním chlebem a už jsi někdy postoval/a video na YouTube. Nezaskočí Tě, když si budeš muset do videa vytvořit jednoduchou infografiku. Pokud máš navíc přesah do marketingu a ovládáš základy animace, máš u nás velké plus!

 

Co budeš dělat?

Na začátku bude Tvým hlavním úkolem videoprezentace našich produktů. Nebudeš na to sám/sama, k ruce Ti bude grafička, copywriterka i fotografka. Už teď Tě napadá, jak nejlépe odprezentovat kešu v 10 vteřinách? Výborně! Tím to ale nekončí. Budeš se starat o optimalizaci našeho YouTube kanálu a plnit jej zajímavým obsahem, natáčet, co se děje ve firmě, jak to chodí ve skladu nebo jak vyrábíme ty skvělé ovocné tyčinky. A když budeš šikovný/á, můžeš mít na povel celý náš videomarketing nebo dokonce natočit reklamní spot!

  

Co Ti nabízíme?

  • práci s flexibilní pracovní dobou
  • místo u stolu v nové kanceláři v centru města
  • možnost částečné práce z domu
  • slevu na naše produkty
  • ořechy jako palivo při práci
  • nástup možný ihned
 
 
Jsi připravený/á pracovat na zadaných úkolech a hnát firmu kupředu svými nápady? 

VYPLŇ DOTAZNÍK a přesvědč nás, že zrovna Tebe potřebujeme do týmu!

SP_Banner_pridej se

 Pokud nás zaujmeš, pozveme Tě k výběrovému pohovoru. 

 

logo_small