SENIOR CONTENT CREATOR

 

Olomouc

DPP / IČO


Ecommerce je sexy! Je to nejrychleji se rozrůstající business. Roste meziročně v desítkách procent. I Ty můžeš růst s ním. Nastup do vlaku co nejdříve a polaď s námi náš content k dokonalosti! S Tvou pomocí budeme moci zprostředkovat našim zákazníkům kvantum informací, které o našich surovinách víme. Pojďme jim společně ukázat, že jsme profíci ve svém oboru a zahrňme je smysluplným obsahem!

 

you-x-ventures-Oalh2MojUuk-unsplash

 

Kdo jsme

Jsme parta mladých lidí, která obohacuje český a slovenský trh o prémiové suroviny z různých koutů světa. Křupavé ořechy, božské sušené ovoce bez aditiv, superfoods a spoustu dalších trendy potravin! 

  

Koho hledáme 

KREATIVCE!

- grafika

- copywriting 

- fotografie (základy)

- video (plusový bod pro Tebe, není podmínkou)

 

Češtinu umíš, jako když bičem mrská a hlavou Ti létají opravdu lichotivá slovní spojení, která vzbuzují emoce a dokáží prodat? Tvá grafika vyvolává v příjemci líbezné pocity, probouzí k akci a Tebe hřeje pocit, že Ti pod rukama vzniká něco opravdu krásného, co uvidí tisícovky lidí? Kamarádíš se s fotoaparátem nebo čočkou Tvého nadupaného smartphonu a umíš si rychle bliknout super fotku, když fotograf zrovna není při ruce a deadline se blíží? Máš hlavu plnou nápadů, kreativní duši, oko pro detail, které vidí každou nepřesnost a nadšení do rozvoje firmy? Jsi nadmíru organizovaný a vést svůj tým by pro Tebe bylo největší potěšení? 

 

Popis pozice

Jsi hlava blogu, máš k ruce bandu nadšených stážistů, kteří Ti budou chrlit jeden článek za druhým! Tvým úkolem je dostat články na web a učesat je k dokonalosti a maximální čtivosti. Jsi finální editor, poslední člověk, který uklidí, doladí detaily, dodá každému řádku lesk a jako poslední za sebou zavře dveře na každé landing page e-shopu. Jsi takový landing page finisher. Dokážeš si rychle vytvořit materiál, který danou landinu pozvedne k dokonalosti. Jsi po ruce své šéfce, která Tě bude zásobovat grafickými úkoly, které je nutné vyrobit na počkání in house. Bannery, nejrůznější aplikace na sociální sítě a do newsletterů. Spolu se svým týmem budeš vymýšlet super texty a podílet na vymýšlení názvů nových produktů. Naučíme Tě pracovat v Shoptetu, na kterém je postavený náš e-shop, tvořit v něm poutavý obsah, vylaďovat a opravovat obsahové chybičky. 

 

  Co Ti nabízíme
  • práci s flexibilnější pracovní dobou a wellness pauzou (40 h / týdně)
  • vlastní místo u stolu v nové kanceláři v centru města 
  • ořechy jako palivo při práci
  • slevu na naše produkty
  • a jako třešničku ping pong s majitelem přímo v kanceláři
 
 
Jsi připravený pracovat na zadaných úkolech a hnát firmu kupředu svými nápady? 

Vyplň dotazník a přesvědč nás, že zrovna Tebe potřebujeme do týmu!

chci do týmu_1_1

 Pokud nás zaujmeš, pozveme Tě k výběrovému pohovoru.