Chystáme pro vás nový web! V neděli 19. 9. od 12:00 proto nepřijímáme objednávky. Od pondělního rána už ale budete moci objednávat v novém.

OBCHODNÍK (EXTERNÍ)

 

IČO/DPP - externí spolupráce

 

Obchod je tvůj život, Ty jsi obchod, obchod je Tebou. Získávání nových kontaktů, ta touha po každé nové zakázce, uzavřeném dealu, to napětí předtím, než si s klientem definitivně podáte ruku... nemůžeš se toho nabažit. Nemůžeš? Tak se ozvi!

 

Kdo jsme

Jsme parta mladých lidí, která obohacuje český a slovenský trh o prémiové suroviny z různých koutů světa. Křupavé ořechy, božské sušené ovoce bez aditiv, superfoods a spoustu dalších trendy potravin! Chceš vědět víc? Mrkni na stránku O nás!

  

Popis pozice

  • externí obchodní spolupráce 
  • absolutní svoboda 
  • práce zabere tolik času, kolik jsi ji ochotná/ý věnovat

 

Koho hledáme 

Obchodníka na (skoro)volné noze! Máš nemalé zkušenosti s prodejem a obchodem, působil/a jsi na pozicích, jakými jsou obchodní zástupce nebo sales representative a od nás nechceš nic víc, než katalog zboží a provizi. Neaspiruješ na to stát se členem Světa plodů (minimálně prozatím), chceš zkrátka jen nějaký ten přivýdělek v oboru a možnost rozvíjet své obchodní skills i nad rámec své aktuální práce. 

 
Co Ti nabízíme

Provizi z každého obchodu, který uzavřeš. Míříme vysoko a pokud jsme Tě tímto inzerátem zaujali, je vysoká pravděpodobnost, že Ty taky. Vzhledem k povaze této spolupráce už je pak všechno na tobě. Sky is the limit! 

 

 

 

Zaujala Tě naše nabídka? Ozvi se na
 
nabor@svetplodu.cz
 
 

 Těšíme se na Tebe! 

 

logo_small