SOCIAL MEDIA SPECIALIST

 

Olomouc
HPP / IČO


Kdo není na sítích, prý jako by nebyl. Barevné fotky plné emocí, lajky, srdíčka a láska. K tomu hromada zajímavých informací, které Tě o oříšcích ani ve snu nenapadly. Zní to skvěle, co? Ke štěstí už nám chybí jen social media specialist, který nám pomůže tu hromadu obsahu zkrotit! S Tvou pomocí budeme moci zprostředkovat našim zákazníkům kvantum informací, které o našich surovinách víme. Pojďme jim společně ukázat, že jsme profíci ve svém oboru, a zahrňme je smysluplným obsahem!

 

gif_orech

 

Kdo jsme

Jsme parta mladých lidí, která obohacuje český a slovenský trh o prémiové suroviny z různých koutů světa. Křupavé ořechy, božské sušené ovoce bez aditiv, superfoods a spoustu dalších trendy potravin! Chceš vědět víc? Mrkni na stránku O nás!

  

Koho hledáme 

  • kreativce! (základy grafiky v PS, AI)
  • social media specialistu
  • copywritera (znalost slovenštiny výhodou!)
  • community managera
  • někoho, kdo má základní zkušenosti z online marketingu

 

Jaký jsi? 

Češtinu umíš, jako když bičem mrská, a hlavou Ti létají opravdu lichotivá slovní spojení, která vzbuzují emoce a dokáží prodat? Umíš na sítích zasáhnout tu správnou cílovou skupinu a přátelsky s ní komunikovat? Engagement rate umíš spočítat i o půlnoci? Ovládáš alespoň základy grafiky? (Canvu nepočítáme!) Hřeje Tě pocit, že Ti pod rukama vzniká něco opravdu krásného, co uvidí tisícovky lidí? Kamarádíš se s čočkou Tvého nadupaného smartphonu a umíš si rychle bliknout super fotku do „storýčka“, když se v kanceláři zrovna děje něco zajímavého? Máš hlavu plnou nápadů, kreativní duši, oko pro detail, které vidí každou nepřesnost, a nadšení do rozvoje firmy? Celý den chrlíš jeden nápad za druhým, baví tě experimentovat a víš, že bez neustálého sebevzdělávání nemůžeš být nejlepší?   

 

Jak si představujeme Tvoji pozici

Jsi součástí marketingového týmu, který sedí v prosvětlené olomoucké kanceláři. Tvým úkolem je plánovat příspěvky na sociální sítě v souladu se strategií, na jejíž tvorbě se můžeš podílet. Každý příspěvek dotáhneš k dokonalosti, takže se pod něj bude sypat jedno srdíčko za druhým! Jsi kreativec, vlastní nápady chrlíš jako na běžícím páse a víš, jak na sítích zaujmout. K ruce budeš mít grafika, dvě fotografky, korektorku i vlastní foto ateliér. Dokážeš ve Photoshopu pracovat s grafickou šablonou a na počkání si vyrobit jednoduchou grafiku, kterou na sítích vyšperkuješ čtivými texty. Máš umělecké cítění a smysl pro detail, díky kterému náš Insta grid vyladíš tak, že kdokoliv jej uvidí, okamžitě dává follow.

 

Co Ti nabízíme 

  • práci s flexibilnější pracovní dobou a wellness pauzou (40 h/týdně)
  • vlastní místo u stolu v nové kanceláři v centru města 
  • ořechy jako palivo při práci
  • slevu na naše produkty
 
 
Jsi připravená/ý pracovat na zadaných úkolech a hnát firmu kupředu svými nápady? 
VYPLŇ DOTAZNÍK a přesvědč nás, že zrovna Tebe potřebujeme do týmu!
 

SP_Banner_pridej se

 Pokud nás zaujmeš, pozveme Tě k výběrovému pohovoru. 

 

logo_small