Prodejny jsou stále otevřeny. Po-Pá 9:00-18:00, So 9:00-12:00. Čekáme na vás!

COPYWRITER JUNIOR/SENIOR


 
Olomouc
 
DPP / IČO


Ecommerce je sexy! Je to nejrychleji se rozrůstající business. Roste meziročně v desítkách procent. A Ty můžeš růst s ním. Nastup do vlaku co nejdříve a polaď s námi náš content k dokonalosti! S Tvou pomocí budeme moci zprostředkovat našim zákazníkům kvantum informací, které o našich surovinách máme. Pojďme jim společně ukázat, že jsme profíci ve svém oboru, a zahrňme je smysluplným obsahem!

gif_orech

 

Kdo jsme?

Jsme parta mladých lidí, která obohacuje český a slovenský trh o prémiové suroviny z různých koutů světa. Křupavé ořechy, božské sušené ovoce bez aditiv, superfoods a spoustu dalších trendy potravin! Chceš vědět víc? Mrkni na stránku O nás!

 

Koho hledáme?

Češtinu umíš, jako když bičem mrská, a hlavou Ti létají opravdu lichotivá slovní spojení, která vzbuzují emoce a dokáží prodat. Tvé texty se čtou jedna báseň! Máš hlavu plnou nápadů, kreativní duši, oko pro detail a nadšení do rozvoje firmy. Zajímáš se o zdravé stravování a rád/a se něco dozvíš také o inovativních potravinách. SEO pro Tebe není sprosté slovo z korejského slovníku a víš, jak by měl správně fungovat firemní blog.

 

Co budeš dělat?

Budeš k ruce naší copywriterce a šéfredaktorce. Tvým úkolem bude psát čtivé texty pro náš firemní blog, které budou ve vyhledávačích vyskakovat na předních příčkách. Recepty, tipy, ale i nejžhavější novinky z oboru! Budeš zpracovávat články podle zadání, ale i přicházet s vlastními tématy a předávat našim zákazníkům tu hromadu informací, které o surovinách máme. Na závěr každý článek vyšperkuješ líbivými obrázky a přehlednou grafikou, aby byl srozumitelný, vizuálně poutavý a lákal k přečtení jedním dechem. Ale neboj, nenecháme Tě v tom! K ruce budeš mít fotografku i grafičku, které Ti s tvorbou obsahu pomohou.

  

Co Ti nabízíme?

  • práci s flexibilní pracovní dobou
  • místo u stolu v nové kanceláři v centru Olomouce
  • možnost částečné práce z domu
  • slevu na naše produkty
  • ořechy jako palivo při práci
  • možnost začít klidně hned zítra
 
 
Jsi připravený/á pracovat na zadaných úkolech a hnát firmu kupředu svými nápady?

VYPLŇ DOTAZNÍK a přesvědč nás, že zrovna Tebe potřebujeme do týmu!

SP_Banner_pridej se

 Pokud nás zaujmeš, pozveme Tě k výběrovému pohovoru. 

 

logo_small