Příběh od Hanky

Dobrý den,velmi ráda ve Vašem eshopu nakupuju. Pokaždé se s Karolinkou těšíme a ještě jste nás nezklamali. Kvalita sušeného ovoce a oříšků je výborná a raw tyčinek samozřejmě také.
Váš obchod jsem našla, když jsem hledala piniové oříšky, větší balení za příznivější cenu. Mám je ráda, ale jejich cena mě mnohdy spíše naštve. Vaše cena za oříšky sibiřského cedru mě mile překvapila.

A protože jsem odpůrce znehodnocování potravin jejich průmyslovou výrobou, zaujala mě Vaše nabidka sušeného ovoce a oříšků. Mám malou dceru a denně potřebujeme zdravou sváču do školy..a hodne mlsaní na doma. Průmyslově vyráběné cukrovinky domů nekupuju. Naše domácnost je z etických důvodu téměř veganská. Co se Vaší další nabídky týká, stálým produktem v naší kuchyni je tahini sezamová pasta, pokud by šlo jí u vás koupit ve větším balení za příznivou cenu, uvítala bych to také. Jinak Vaší nabídce ( z mého ůhlu pohledu) není co vytknout.

Rádi prozkoumáváme Šumavu a často se pohybujeme v přírodě, hodně nám situaci usnadní plné kapsy ovoce,oříšků a Vaše raw tyčinky...také do školy je to perfektní svačina. A když litám po městě, je mít plné kapsy ovoce a oříšků a raw tyčinku sebou, záchrana před fast foody.
Přeji Vám hodně úspěchů na Vaší cestě. A jsem ráda,že jste se pustili i do raw a banana mana tyčinek,tudy cesta vede,lidé chtějí skutečné potraviny a ne náhražky plné nesmyslných příměsí.

Zdraví Hana P.

Děkujeme za každý Váš příběh i fotku, co nám posíláte. Pokud se o svůj příběh chcete podělit i Vy napište nám na zakaznici@svetplodu.cz. Budeme se těšit!

https://www.svetplodu.cz/fotky23566/blog/1520926532.jpg