500g
Skladem
110 Kč / ks
96 Kč bez DPH
3kg (gastro)
Vyprodáno
578 Kč / ks
503 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

MYX Vitalita

MYX VITALITA je směs slunečnicových semínek, rozinek JUMBO, zlatých lněných semínek, dýňových semínek a goji a banánových čtverečků. Jestliže hledáte nejlepší a nejchutnější oříšky a směsi ořechů a ovoce, tak je pro Vás Svět plodů tím pravým místem.

Základní specifikace:
Složení:     sušené ovoce a semínka
Země původu: vyrobeno v ČR
Trvanlivost: min. 3 - 18 měsíců
Balení: zipový znovuuzavíratelný sáček
Úprava: sušené ovoce
Velikost: nespecifikováno
Obchodní třída: nespecifikováno
Odrůda: nespecifikováno
 
Složení: slunečnicové semínka, rozinky JUMBO, zlaté lněné semínko, dýňové semínko, goji a BNMN liquorice (sušené přírodní banány celé, kokos strouhaný, lékořicový prach)
*přesné datum na vyžádání po mailu, popř. telefonu PROVOZ & EXPEDICE

 

MYX VITALITA 1 pic

 

 

MYX VITALITA

MYX VITALITA je vlastní směs Světa plodů.. Tato směs je složená ze slunečnice loupané, rozinek jumbo, dýňových semínek ČR, sušené přírodní banány celé, kokosu strouhaného, goji a lněného semínka, namíchaných v takové poměru, aby měla co největší efekt na zdraví, stejně jako celkovou vitalitu. Kromě vlivu na vitalitu také výborně chutnají.

 

 

 

 

 

Víte, že...

MYX VITALITA

Slunečnice loupaná

Slunečnice má v sobě mnoho živin, které pozitivně působí na nervou soustavu. Je také zdrojem hořčíku, draslíku, selenu a vitamínu E. Podporuje tvorbu serotoninu, který má dobrý vliv na naši náladu.

Rozinky

Pokud jde o rozinky, jedná se vlastně o hrozny vysušené na slunci. Rozinky sice obsahují velké množství energie, ale také vysoký obsah cukru. Jsou také zdrojem železa a vápníku.

Dýňové semínka

Dýňové semínka jsou tím pravým k zakousnutí a obecně je označujeme za superpotravinu. Obsahují bohatý zdroj vitamínů – A, E. Dále obsahují omega-3 a řadu minerálů-zinek, vápník, železo. Dýňová semínka mají chuť jemně oříškovou.

Sušený banán

Sušené banány jsou perfektním zdrojem živin a energie. Obsahují především sacharidy, dále pak vitamín C, vitamíny B, vitamín A a minerální látky jo je hořčík, vápník, fosfor, zinek, draslík a další nutrienty.

Kokos strouhaný

Kokos je palma rostoucí v tropech. Plodem jsou kokosové ořechy. Strouhaný kokos je nejčastějším produktem z dužiny kokosu. Obsahuje tuky, sacharidy i bílkoviny. Z vitamínu je to vitamín B a C. Dále obsahuje minerální látky – sodík, zinek, vápník, fosfor. Podporuje imunutní systém, doplňuje do těla rostlinný tuk a zlepšuje trávení.

Goji

Jedná se o plody rostliny kustovnice čínské. Tyhle malé bobulky, které připomínají svým vzhledem rozinky, podporují sexuální napětí a dlouhověkost. Obsahují 18 druhů aminokyselin, dále obsahují zinek, železo, vápník, fosfor, a tak dále. Z vitamínu je to vitamín A, C, E,B. Goji také pozitivně ovlivňuj oběh krve, posiluje srdce a játra.

Lněné semínko

Plochý tvar, hnědá či žlutá barva. Vysoký obsah tuků, proteinů a vlákniny. Z vitamínu obsahují vitamín B a E. Obsahují také důležité minerální látky jako je vápník, železo, hořčík, fosfor a selen. Lněné semínko potlačuje pálení žáhy, nevolnosti, snižuje otok a napomáhá ke zvýšení hybnosti kloubů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: