Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » RAW potraviny

RAW potraviny

Řadit podle 
Výrobce 


Cena od 264,0 Kč (10,5 Eur)
Cena od 229,0 Kč (9,1 Eur)
Cena od 24,0 Kč (1,0 Eur)
Cena od 22,0 Kč (0,9 Eur)
Cena od 33,0 Kč (1,3 Eur)
Cena od 137,0 Kč (5,4 Eur)
Cena od 179,0 Kč (7,1 Eur)
Cena od 86,0 Kč (3,4 Eur)
Cena od 28,0 Kč (1,1 Eur)
Cena od 161,0 Kč (6,4 Eur)
Cena od 323,0 Kč (12,8 Eur)
Cena od 223,0 Kč (8,8 Eur)
Cena od 198,0 Kč (7,8 Eur)
Cena od 184,0 Kč (7,3 Eur)
Cena od 26,0 Kč (1,0 Eur)


Co to je RAW strava?

Taktéž nazýváno jako syrová strava neboli živá strava a spočívá v konzumaci organických raw potravin jako jsou ořechy, semena, ovoce, zelenina, bylinky, rostliny, zelené potraviny atd. Rostlinná strava je bohatým zdrojem vitamínů, živin, minerálních látek a také enzymů. Oproti vařené stravě se necítíme unavení, neboť živá strava dodává kvalitní výživu našim buňkám. Stručně řečeno se jedná o přirozené jídlo, chutné, zdravé, syté a navíc po něm zhubnete.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Příprava Raw stravy

RAW strava se připravuje výhradně z čerstvých potravin bez konzervantů, které neprošly chemickou ani tepelnou úpravou nad 42 °C.  Tepelně upravená strava je "mrtvá". Strava je přirozená v jejím tepelně nezpracovaném - syrovém stavu tak, jak nám ji sama příroda nabízí. Jde samozřejmě především o ovoce, zeleninu, mořské řasy, ořechy a klíčky, ale také o nepražené kakao, bylinky či koření.

Pro zpestření lze využít sušené ovoce, super potraviny (superfoods), za studena lisované oleje, sójové omáčky, semínka a luštěniny ke klíčení, octy a balsamika, přírodní sladidla, dehydrované, zpracované suroviny jako slané placky a krekry všech chutí, sladké sušenky a tyčinky a RAW čokolády a to vše nejlépe v bio RAW kvalitě.

Živá strava umožňuje našemu tělu odpočinout si, načerpat síly z vitamínů a enzymů, nezatěžovat se trávením ani detoxikací od jedů. RAW strava představuje vitalitu a životní sílu a zároveň moderní životní styl.