MYX Sportovec - ochutnávka

10 Kč 9 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Detailní informace

50g
Skladem
10 Kč
9 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

MYX Sportovec - ochutnávka

BĚŽÍM JAKO O ŽIVOT. Směs ořechů, sušeného ovoce a dražé.

Složení: jádra kešu, třešně, jádra sladkých mandlí, ČOKOLÁDOVÉ PECKY, datle, dýně loupaná.


 

 

 

MYX SPORTOVEC - ochutnávka 1 pic

 

 

SPORT MYX

MYX je směs oříšků kešu, přírodních mandlí, sušených třešní, dýňových semínek, Banana-mana s guaranou (sušený banán, strouhaný kokos s přídavkem guarany), lískových jader v mléčné čokoládě a vanilkového extraktu, namíchaných v takovém poměru, aby co nejefektivněji dodali energii, rychle nakopli, a povzbudili k dalším výkonům.

 

 

 

 

MYX SPORTOVEC - ochutnávka 2 pic

 

 

 

 

 

 

Rádi sportujete?

Potom vyzkoušejte náš SPORT MYX a ne, opravdu se nejedná o chybu. I když SPORT MYX je hlavně pro sportovce, jistě najde svoje místo i u lidí těžce pracujících, kteří také potřebují dodat energii, nebo lidé pod tlakem a velikou fyzickou zátěží.

 

 

 

 

 

 

 


 

Jednotlivé složky a jejich benefity

Kešu

Kešu pochází z tropických krajů, jako je Brazílie, Indie, Vietnam a například Indonésie. Ve skutečnosti jde o strom ledvinovníku a zajímavosti je to, že kešu vyrůstá přímo na jabloni. Kešu obsahuje vysoké množství vitamínu, jako jsou vitamín B, C, E, K. Jsou také vysokých zdrojem minerálů, jako je draslík, sodík, mangan, kobalt a jod, zinek, železo mnoho dalších. Stejně jako ostatní ořechy jsou velmi tučné a mají vysokou energetickou hodnotu, po požití rychle dodají energii, zároveň při častější konzumaci zlepšují okysličení krve a orgánů, což má vliv na zlepšení celkového výkonu. Kešu pomáhají urychlit přeměnu cukrů v lidském těle na energii.

Mandle

Mandloně jsou středně velké stromy pocházející z Asie. Avšak současným největším producentem mandlí je právě Amerika. Existují dva druhy mandlí. Hořké a sladké. Sladké mandle jsou běžně používány ke konzumaci, naopak hořké se uplatní k výrobě mandlového oleje. Není tajemstvím, že mandle obsahují látky, které snižují onemocnění srdce. Navíc také obsahují velké množství vitamínů B a E. Obsahují také 50 % tuků, 20% bílkovin, což je více než maso, a dále přibližně 10% sacharidů. Jsou vysokým zdrojem energie a pomáhají k zmírnění stresu či deprese. Mají vysokou energetickou hodnotu, rychle dodají energii už při požití několika mandlí, také odbourávají LDL cholesterol, který se usazuje v cévách a brání průtoku správnému průtoku krve a vede k onemocnění krevního oběhu.

Banana-Mana s kokosem

Banány pomáhají při cvičení a sportovaní, díky vysokému obsahu živin a snadno stravitelným sacharidům. Kokos je zároveň také skvělým zdrojem energie, zároveň vápník v něm obsažený zlepšuje kvalitu a tvrdost kostí. Banány také zmírňují křeče a otoky, vznikající v souvislosti se sportovním výkonem. Banány jsou skvělou potravinou, kterou se vyplatí konzumovat před sportováním, i po něm. Banány v kombinaci s kokosem a guaranou mají také zajímavou, neobvyklou chuť a kromě zdravotních benefitů si na nich i skvěle pochutnáte.

 

Dýňová semínka

Dýňové semínka jsou tím pravým k zakousnutí a obecně je označujeme za superpotravinu. Obsahují bohatý zdroj vitamínů – A, E. Dýňová semínka mají chuť jemně oříškovou. Jsou bohatým zdrojem fosforu, hořčíku, manganu, železa a mědi a dalších důležitých minerálů, každý z nich má svoji nezastupitelnou roli v lidském těle.

Lísková jádra v mléčné čokoládě

Lískové ořechy mají vysokou energetickou hodnotu, a v kombinaci s čokoládou ještě větší. Rychle dodají energii a zároveň skvěle chutnají. Samotné oříšky pomáhají odbourávat hladinu cholesterolu, snižují hladinu špatného LDL cholesterolu a zvyšují hladinu HDL cholesterolu, který je důležitý pro správnou výživu orgánů.

Vanilkový extrakt

SPORT MYX obsahuje vanilkový extrakt. Ten se používá stejně jako vanilkový cukr. Jediný rozdíl je v tom, že vanilkový extrakt je z přírodní vanilky, zatím co cukr se vyrábí synteticky. Vanilkový extrakt dodává MYXU aroma a doplňuje jeho skvělou chuť.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: