MYX mráz bobule - ochutnávka

10 Kč / 10g 9 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

MYX mráz bobule - ochutnávka

Složení: 100% banán, malina, višeň, černý rybíz, brusinka (bez přidaných látek, barviv, bez přidaného cukru, bez "éček").

Úprava: MYX jednotlivých upravených části mrazem sušeného ovoce

Použití: snídaně, snack, raw pečení, trvanlivá zdravá svačinka

Balení: průhledný zipový znovuuzaviratelný sáček

MYX lyofilizovaného ovoce je 100% sušené ovoce nesířené bez přidaného cukru, konzervantů, barviv.


 


MYX mrazem sušené ovoce

Banán

banány jsou perfektním zdrojem živin a energie a po jablkách jsou nejvíce konzumovaným ovocem. Obsahují především sacharidy, dále pak vitamín C, vitamíny B, vitamín A. Jsou bohaté na minerální látky a to, hořčík, vápník, fosfor, zinek, draslík a další nutrienty. Banány snižují hladinu cholesterolu a zklidňují střeva.

Malina

Maliny patří k oblíbenému ovoci, neboť je to šťavnatá pochoutka. Navíc obsahují vitamín A, B i C. Dále jsou zdrojem minerálních látek-fosfor, zinek a železo. Už v 16. století se používaly jako lék. Maliny posilují imunitu, působí proti stresu a migréně, napomáhají čistit střeva. Obsahují také antioxidanty, které chrání tělo před rakovinou. Dále snižují krevní tlak a cholesterol v krvi. Mimo jiné se maliny používají jako pleťová maska, která má blahodárné účinky.

Višeň

Stejně jako většina peckovin, i višně pochází z Asie. Višně obsahují jen málo vitamínů. Zato jsou obohaceny o minerály – jod, vápník, železo, zinek. Jednoduše o minerály, které si tělo nedokáže vytvořit samo.

 

Brusinka

Brusinka je keřík, dorůstající výšky 15-25 cm. Brusinky u nás rostou jen málo, a tak se dovážejí z Finska či Ruska. Brusinky jsou zdrojem vitamínu A, B, C. Vlastní také spoustu minerálů, jako je vápník, hořčík, sodík a železo. Je známo, že brusinky mají mnoho léčivých účinků. Pomáhají při onemocnění močových cest. Prostaty. Prevence proti křečovým žilám, snižují hladinu cholesterolu a mnoho dalšího.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: