MYX Nastěnka

od 154 Kč od 134 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Detailní informace

100g
Vyprodáno
154 Kč
134 Kč bez DPH
300g (3x100g)
Vyprodáno
416 Kč
362 Kč bez DPH
500g
Vyprodáno
681 Kč
592 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

MYX Nastěnka

Ahoj, my jsme další zmrzlíci. Prý máme být jen bobulky, ale někdo mezi nás přihodil i plátky banánu. Dříve jsme ho moc nebraly, ale když on tak krásně voní a jak křupe a chutná... nešlo mu prostě odolat.
 
   zachováváme si veškeré živiny a vitamíny jako čerstvé ovoce
   stačí nás namočit do vody a máš nás jako čerstvě natrhané
   nejvíce chutnáme dětem
   jsme trvanlivé ovoce, kdykoliv k dispozici
 

Složení

 

Základní specifikace

 
  Složení lyofilizované (mrazem sušené) ovoce
  Země původu
vyrobeno v ČR
  Trvanlivost
min. 3–18 měsíců*
  Balení
zipový znovuuzavíratelný sáček
  Úprava
lyofilizované ovoce
  Velikost nespecifikováno
  Obchodní třída nespecifikováno
  Odrůda nespecifikováno

*přesné datum na vyžádání e-mailem, popř. na telefonu EXPEDICE & KANCELÁŘ

 

Poznámka nákupčího

Ještě si na mě nenašel čas, ale určitě sem co nejdříve něco doplní. 


 

Výživové hodnoty na 100 g

Najdete u jednotlivých dobrůtek obsažených v MYXu.
 
Banány lyofilizované Nastěnka imageVišně lyofilizované Nastěnka imageBorůvky lyofilizované Nastěnka imageBrusinky lyofilizované Nastěnka image

 

Víte, že...

MYX Nastěnka

Vlastní směs světa plodů a ne, nejedná se o chybu. MYX je složen z banánů, malin, višní, borůvek, brusinek a je ideální pro všechny milovníky bobulí.

Banány

Banány jsou perfektním zdrojem živin a energie a po jablkách jsou nejvíce konzumovaným ovocem. Obsahují především sacharidy, dále pak vitamín C, vitamíny B, vitamín A. Jsou bohaté na minerální látky a to, hořčík, vápník, fosfor, zinek, draslík a další nutrienty. Banány snižují hladinu cholesterolu a zklidňují střeva.

Maliny

Maliny patří k oblíbenému ovoci, neboť je to šťavnatá pochoutka. Navíc obsahují vitamín A, B i C. Dále jsou zdrojem minerálních látek-fosfor, zinek a železo. Už v 16. století se používaly jako lék. Maliny posilují imunitu, působí proti stresu a migréně, napomáhají čistit střeva. Obsahují také antioxidanty, které chrání tělo před rakovinou. Dále snižují krevní tlak a cholesterol v krvi. Mimo jiné se maliny používají jako pleťová maska, která má blahodárné účinky.

Višňě

Stejně jako většina peckovin, i višně pochází z Asie. Višně obsahují jen málo vitamínů. Zato jsou obohaceny o minerály – jod, vápník, železo, zinek. Jednoduše o minerály, které si tělo nedokáže vytvořit samo.

Borůvky

Borůvky lze považovat za nejzdravější ovoce. Jsou zdrojem minerálních látek, vitamínů A, B, C. Zvyšují obranyschopnost, odstraňují únavu očí, snižují obsah cukru v krvi, zpevňují cévy a mají pozitivní účinky při léčbě močových cest.

Brusinky

Brusinka je keřík, dorůstající výšky 15-25 cm. Brusinky u nás rostou jen málo, a tak se dovážejí z Finska či Ruska. Brusinky jsou zdrojem vitamínu A, B, C. Vlastní také spoustu minerálů, jako je vápník, hořčík, sodík a železo. Je známo, že brusinky mají mnoho léčivých účinků. Pomáhají při onemocnění močových cest. Prostaty. Prevence proti křečovým žilám, snižují hladinu cholesterolu a mnoho dalšího.

MYX mrazem sušené Bobule

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: