Ořechové pasty Variety Pack

232 Kč –5 %
Ořechové pasty Variety Pack 1 image
232 Kč –5 % 221 Kč 192 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ořechové pasty Variety Pack
 
 
Ahoj, jsme čtyři kámoši - Kešu, Mandle, Arašid a Lískač, ořechové pasty, které se chystají navštívit Vaši kuchyň. Jsme zdraví, sladcí a nahradíte s námi v kuchyni krémy, pomazánky nebo dokonce i másla. Díky našemu šikovnému balení si nás můžeš vzít s sebou na výlet a posloužíme ti jako lahodná zdravá svačina.
 
   perfektní svačina na cesty
✓   praktické balení, ze kterého mě můžeš rovnou sníst
   jemná chuť a tekutá konzistence
   nepotřebuješ ani lžičku, ze sáčku sis vytiskneš tolik, kolik potřebuješ
 
 
 
 
POZOR
✓   Separace oleje je běžným jevem a není na závadu produktu.
   Je to vratný proces.
   Před upotřebením obsah protřepte a promíchejte - flexibilní doypack sáčky toto umožňují, lze promačkat.
   Jevu separace oleje by se dalo předejít jedině přidáváním palmového oleje, který by degradoval kvalitu produktu.

Základní specifikace

  Složení 100% přirodní pasta z ořechů arašídů*, kešu*, vlašských ořechů*, mandlí*
  Země původu
ČR
  Trvanlivost
min. 3–18 měsíců**
  Balení
znovuuzavíratelný doypack
  Úprava
ořechová pasta
  Velikost nespecifikováno
  Obchodní třída nespecifikováno
  Odrůda nespecifikováno
*alergen
**přesné datum na vyžádání e-mailem, popř. na telefonu EXPEDICE & KANCELÁŘ

 


Poznámka nákupčího

Ještě si na mě nenašel čas, ale určitě sem co nejdříve něco doplní. 


 

Výživové hodnoty najdete v popise našich past:

arašídy kešu mandle_1 lieskové orechy


 

Postup přípravy: 

  • před mletím si nás podrtí
  • arašídy a lískáče jsou pražené
  • poté nás melou do pasty
  • celý proces trvá přibližne 6-12 hod
  • na spracování se používa koloidní mlýn s odstředivkou
  • zbavují nás části tuku, který se odstraňuje
  • balí nás do doypacků
  • nesmíš nás dávat do ledničky – je to zbytečné protože by se mohl rozpojit tuk od ořechového másla
  • skladovat v pokojové teplotě
  • nebezpečné pro nás jsou slunce a radiátor

 Použití v domácnosti
můžeme použít místo másla nebo margarínu do bílého jogurtu do dalších jídel nebo pomazánek ideálně do snídaňových kaší do ovocných a zeleninových salátů 

Víte, že...

 
Kešu ořechová pasta
 
Krémová pasta z nepražených kešu oříšků vhodná zejména při chorobách srdce a nervové soustavy. Proč? Kešu pochází z tropických krajů, jako je Brazílie, Indie, Vietnam a například Indonésie.
 
Ve skutečnosti jde o strom ledvinovníku a zajímavostí je to, že kešu vyrůstá přímo na jabloni. Kešu obsahuje vysoké množství vitamínu, jako jsou vitamin B, C, E, K. Jsou také vysokým zdrojem minerálů, jako je draslík, sodík, mangan, kobalt a jód, zinek, železo a mnoho dalších. Jedení kešu prospívá k prevenci onemocnění srdce a má pozitivní vliv na potlačování stresu.
 
 
Mandle ořechová pasta
 
Jedná se o jemnou pastu z nepražených mandlí, která je vhodná především pro sportovce. A proč si koupit do své domácnosti právě mandlovou pastu? Není tajemstvím, že mandle obsahují látky, které snižují onemocnění srdce. Navíc také obsahují velké množství vitamínů B a E. Obsahují také 50% tuků, 20% bílkovin, což je více než maso, a dále přibližně 10% sacharidů.
 
Jsou vysokým zdrojem energie a pomáhají ke zmírnění stresu či deprese. Dále obsahují antioxidanty, pomáhají diabetikům, snižují hodnoty cholesterolu, zvyšují pocit sytosti a hořčík obsažený v mandlích upravuje hodnoty krevního tlaku.
 
 
Pasta z lieskačov
 
Jedná se o jemnou pastu ze 100% lískových oříšků, která je vhodná od dětí až po seniory. Lískové oříšky jsou známé díky tomu, že dodávají velké množství energie, dají se kombinovat naprosto s čímkoliv. Jsou výborným zdrojem tuků, vitamínu B1, B6 a minerálů, zejména fosforu, vápníku, hořčíku a manganu. Jsou chudé na sacharidy, takže jsou velmi dobré pro diabetiky, protože se uvolňují do krve pomalu a nezvyšují tolik hladinu cukru v krvi.
 
 
Arašídová pasta
 
Ať už je nazveme arašídy, podzemnice olejná nebo burský oříšek, vždy jde o tutéž rostlinu. Arašídy se pěstují převážně v tropických a subtropických pásmech. Píšeme pěstují, protože arašídy ve volné přírodě nerostou vůbec. Jde o surovinu, jejíž lusky rostou podobně jako brambory - pod zemí. Předpokládá se, že svůj původ mají arašídy někde v okolí Peru, kde byly poprvé domestikované. V současnosti je největším producentem arašídů Čína, Afrika a Indie.
 
Arašídy obsahují množství mononenasycených mastných kyselin, jako například kyselina olejová, která zabraňuje koronárním chorobám srdce. Arašídy také snižují hladinu špatného LDL cholesterolu a zvyšují dobrý HDL cholesterol. Mají bohatý obsah bílkovin a aminokyseliny přítomné v arašídech podporují správný růst a vývoj těla. Kyselina p-kumarová omezuje produkci karcinogenních dusičnanů, a tím snižuje riziko vzniku rakoviny žaludku. Niacin nazývaný i vitamín B3, který arašídy obsahují, pomáhá zlepšovat mozkovou aktivitu a zároveň zlepšuje i paměť. V arašídech je zastoupen i vitamin E, který pomáhají udržovat integritu mezi buňkami sliznice a pokožkou. Tímto chrání arašídy pokožku. Pomáhají v boji s nemocemi srdce, viry a nervovými onemocněními. Obsahují vitamin B komplex a množství minerálů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ořechová másla a pasty v doypacku
Hmotnost: 0.45 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: