O nás

 
prémiovéCZunikátníCZochutnávkyCZvýrobaCZprodejnyCZ
 

 

Ukážeme vám, jak má křupat opravdu kvalitní ořech a jak božské je sušené ovoce bez přidaného cukru. Na složení si potrpíme, proto v naší nabídce najdete prémiové ořechy a nesířené ovoce bez aditiv. Ořechy nejvyšší obchodní třídy a sušené ovoce, které dozrálo na sluníčku, totiž žádná dochucovadla nepotřebují.

Naše suroviny musí vypadat, vonět a chutnat fakt skvěle! Dodavatelé jsou vždy překvapeni, jak vysokou kvalitu jako česká firma požadujeme. Surovinu nebereme jen jako další položku na skladě. Každou z nich jako tým pečlivě ochutnáme hned po naskladnění, při jejím balení i při samotném prodeji. Nic neskrýváme a rádi necháme při nákupu nejprve všechno ochutnat i vás. Naše suroviny vystřelí vaše chuťové buňky až na Mars! Dovážíme je nejkratší možnou cestou, takže neleží dlouhé týdny na skladě u dodavatelů a dostanou se k vám krásně čerstvé.

 

za-nas-mluvi-surovinyJak vlastně vznikl Svět plodů? Vtipná historie! Začínali jsme trochu jako Steve Jobs. Otevřeli jsme garáž, v jednom rohu mandle, ve druhém vlašáky a uprostřed Ota a Tom s váhou a tiskárnou. Od té doby jsme otevřeli čtyři kamenné prodejny ve třech městech a rodina Světa plodů se rozrostla o pár desítek členů. Neusnuli jsme ale na vavřínech! Věříme, že se vždycky najde prostor pro zlepšení. Proto nikdy nepřestaneme hledat to nejlepší na trhu se sušenými plody a superpotravinami!

casova-osa-svet-plodu_cz

SP(1)

 

 tym-sveta-plodu-nadpis

Ota-Janik-svet-plodu Tom-Hofman-svet-plodu

Otakar Janík
majitel

Tomáš Hofman
majitel

Jsme parta mladých bláznivých lidí se smyslem pro humor a naším cílem je zaplnit (nejen) český trh těmi nejlepšími ořechy a sušenými plody. Zakládáme si na týmové práci a každý den tvrdě makáme na tom, aby se našim zákazníkům dostalo té nejlepší péče. 

SP-cely-tym

 

 historie-sveta-plodu      za-nas-mluvi-suroviny

 jak-nakupujeme-surovinyjpg      proc-nabizime-ochutnavky