Za nás mluví suroviny

 

blolg-nadpis-CZ2

 

Na první pohled jsme jen jedni z prodejců sušených plodů, ale po prvním ochutnání zjistíte, že tomu tak není. V čem jsme jiní a na čem si zakládáme? Nic neskrýváme! Suroviny balíme do průhledných obalů a na e-shopu používáme vlastní fotografie surovin bez obalu. Na nic si totiž nehrajeme, jsme k zákazníkům upřímní a stojíme si za svými hodnotami.

 

baleni-3

 

KVALITA

Naše suroviny musí vypadat, vonět a chutnat fakt skvěle! Náš nákupčí Tomáš vybírá jen to nejlepší, co vás zároveň nepřivede k bankrotu. Dodavatelé jsou vždy překvapeni, jak vysokou kvalitu jako česká firma požadujeme.

Surovinu nebereme jen jako další položku na skladě. Každá prochází četnými kontrolami jak ze strany dodavatele, tak z té naší. Ochutnáváme a hodnotíme parametry při naskladnění suroviny, při jejím balení i při samotném prodeji. Máme tak pod kontrolou celý proces od A do Z. Pokud surovina nesplňuje naše nároky, na pult ani k zákazníkovi se zkrátka nedostane. Přemýšlíme také nad potenciálem surovin v dalších výrobcích, vymýšlíme nové kombinace, směsi a recepty – nejsme totiž jen prodejci, ale i výrobci vlastních produktů

Dříve jsme měli velký výběr každého druhu suroviny – byly časy, kdy jsme prodávali třeba 5 druhů manga! Nemohli jsme si nechat pro sebe, že není jen to jedno a že každé chutná jinak. Dnes jsme vsadili na prémiovou kvalitu, což zákazníkovi ulehčí rozhodování. Od každé suroviny teď máme jeden až dva nejlepší druhy.

 

 

mango-2

 

SLOŽENÍ

S kvalitou úzce souvisí složení. Zakládáme si na čistých surovinách bez aditiv, síření a přidaného cukru. Přidaný cukr najdete pouze v některých druzích čokolád, dražovaných a pražených produktech, ale rozhodně ne v sušeném ovoci! Kde to jde, snažíme se vybírat produkty s hnědým nebo třtinovým cukrem – například u pražených mandlí s limetkou nebo u pekanových ořechů se skořicí a solí.

Za kvalitou a složením našich surovin si stojíme, váže se k tomu velká zodpovědnost – opravdu nám totiž leží na srdci, co vám skončí v ústech.

 

suroviny (1)

Naše sušené ovoce je nesířené a bez přidaného cukru.

 

INFORMACE

Snažíme se získávat k surovinám co nejvíce informací, které vám pak můžeme předat. Za vzhled surovin se nestydíme, což platí i pro zemi původu, označení kvality, složení, způsob pěstování, sklizně i dopravy. Všechny informace zákazníkům poskytujeme, a když něco náhodou nevíme, doptáme se dodavatelů. Důležité informace najdete na etiketě a co už se tam nevleze, to vám rádi prozradíme osobně. Nebojte se nás zeptat!

 

OCHUTNÁVKA

Při návštěvě prodejny i při objednávce na e-shopu od nás dostanete ochutnávku zdarma. Každý měsíc máme spoustu novinek a pokaždé se nemůžeme dočkat, až se s vámi o jejich chutě a vůně podělíme. Náš slogan Za nás mluví suroviny nám dává naprostý smysl – surovinu vidíte, můžete ochutnat a porovnat různé druhy. My vám dáme všechny informace, které sami máme, nejvíce toho o sobě suroviny ale prozradí stejně samy. Jen ochutnejte ty krémové pekany nebo náš úžasný slaďoučký ananas, už nebudete chtít jiný! Co na ně říkáte? 

 

ochutnavka-2

Naše para jsou prostě obří – a jak křupou! Ochutnáte?

 

A kdyby vám náhodou nechutnalo, nestyďte se nám to říct. Se zákazníkem jednáme jako se členem rodiny. Vážíme si ho, staráme se o jeho spokojenost a každou připomínku si bereme k srdci, protože na základě každé zpětné vazby se můžeme zdokonalit. Někdy ze zákazníků potřebnou kritiku loudíme opravdu všemožnými způsoby, abychom to mohli dělat ještě o trochu lépe!

 

logo_small