Proč nabízíme ochutnávky?

 

Za naše suroviny se nestydíme – naopak! Nic neskrýváme a rádi odpovíme na cokoliv vás zajímá. Děláme vše pro to, aby se do vašich úst dostaly ty nejlepší sušené plody ze všech koutů světa, a k tomu všemu vás ještě stíháme překvapit zajímavými novinkami. No schválně, víte, jak chutná čokouhlí? Nebo jak se liší kešu z Toga od těch indických? Ne? Přijďte to zjistit k nám! Dejte průchod zvědavosti a ochutnejte suroviny, které dosud neznáte. Samy se rozpovídají ve vaší puse a to je pro nás ta nejlepší reklama. Tak na co máte chuť?

 

ochutnavky-svet-plodu

Už jste ochutnali lyofilizovaný ananas? Je příjemně nakyslý a krásně křupavý!
 

Proč to zákazníky stále překvapuje?

Málokterý prodejce nabízí ochutnávky zdarma. Stále je to něco speciálního, s čím se zákazník běžně nesetká, což je velká škoda. Občas se stydíte ochutnat, protože pak snad cítíte nějaký závazek vůči nám. Neblázněte, to my jsme zavázáni vám, pro vás tady jsme! Řekněte nám, co vás zajímá a co byste chtěli zkusit. Přivoňte, pokřoupejte a vyberte si jen to, co vám opravdu chutná. 

 

Proč byste měli ochutnat?

Ve Světě plodů najdete suroviny, se kterými se v supermarketu nesetkáte, ale i úplné unikáty. Už jste někdy měli rybíz v dračí čokoládě? A víte, jak chutná sušená moruše? Kde jinde se k takovým surovinám dostanete? U některých surovin máme v nabídce více druhů. Jak jinak poznáte, jestli vám budou více chutnat mandle královské nebo Valencia? Vlašáky nebo pekany? Ochutnejte a užijte si zajímavou chuť i vůni surovin, se kterými jste se možná nikdy nesetkali. 

 

Kdy a kde od nás ochutnávku dostanete?

Při návštěvě prodejny můžete ochutnat cokoliv, co vám padne do oka. Vybírejte, ochutnávejte, ptejte se! Na komunikaci si zakládáme a k surovinám se vždy snažíme poskytnout maximum informací, které vám ulehčí rozhodování. Všechny produkty totiž chutnají skvěle! Nebojte se, ani při nákupu na e-shopu o ochutnávku nepřijdete. Přibalujeme ji automaticky ke každé objednávce! 

 

ochutnavka-k-objednavce

Ochutnávku novinek od nás dostanete zdarma ke každé objednávce.

 

Nebojte se velkých balení

Na e-shopu prodáváme ořechy ve větších baleních, než je běžné. Ořechy totiž vnímáme jako základní surovinu, kterou zákazníci nakupují do zásoby, ať už do kuchyně, na svačinku nebo pro případ nečekané návštěvy, která křupavé pohoštění určitě ocení. Že se vám zdají příliš velká? U vybraných ořechů nabízíme také 50g varianty, abyste je mohli ochutnat předtím, než si objednáte větší balení. A žádný strach – budete se sami divit, jak rychle se po půlkilovém balení ořechů zapráší!

 

500g-baleni-orechu

 

 Tak už víte, co ochutnáte příště?

logo_small