Monika Kyseláková

MONIKA KYSELÁKOVÁ 

     

 

Co děláš pro Svět Plodů a proč?

Mám na starost péči o naše zákazníky a jejich spokojenost. Jsem také "policejní pes", ráda hledám chyby (své i svých kolegů), napravuji je a jsem ráda, když se z nich můžeme poučit.
Do Světa Plodů jsem se připojila po firemním večírku, na kterém jsem mazala chlebíčky a dala se do řeči s Otou. Nabídl mi práci, kterou jsem ráda přijala a dodnes jsem za tu šanci vděčná a šťastná.
Dodnes si pamatuji na jeden z prvních emailů, který mě nabyl energií a utvrdil v tom, že to co dělám, má obrovský smysl a přidanou hodnotu, a že v tom budu dobrá. 

 

Jaké máš zájmy, co tě dělá šťastnou a co tě zaručeně rozesměje?
 
Na komunikaci s lidmi nejvíce miluji ten moment, kdy vím, že jsem zákazníkovi zlepšila den a zanechala v něm pozitivní emoci.
Miluji tanec, hudbu a možnost učit se a inspirovat od zkušenějších lidí a to jak v pracovním, tak i osobním životě. A co mě nejvíc rozesměje? Kvalitní přeřeknutí, černý humor a gify v komentářích na FB a našem firemním Workplace!
     

 

   

Tvá superschopnost?

Empatie, naslouchání, porozumění, zdravý rozum a taky se považuji za praktického člověka a to se dnes jen tak nevidí!

Co bys chtěla jednou umět?

Rozumět svému tělu (grafu na mém glykemickém senzoru) a umět italsky, protože Itálie je jedna z mých nejoblíbenějších destinací.

 

   

Tvá nejvíce a nejméně oblíbená surovina?

Zbožňuji mango, mrazem sušené jahody a mandle v hořké čokoládě!
Nikdy nebudu fanoušek avokáda, moruše a lékořice.

Tvé nejoblíbenější jídlo je?

Miluji sladká jídla, která jsou ale jen málo , spíše přirozeně sladká. A vlastně mám ráda všechny jídla, která si uvařím.

 

     
 

Tvé závislosti a zlozvyky?

Závislá jsem rozhodně na inzulínu, cukru, jídle a rozhodně sebekontrole.
Nevím, jestli se to dá považovat za zlozvyk, ale mluvím si sama pro sebe, nahlas a klidně na ulici plné lidí. Když se učím, vysvětluji látku svému psovi a podle jeho výrazu určuji, jak dobře jsem věc vysvětlila. A taky si před spaním plánuji sny, každé ráno mi dělá radost, když se mi plán podaří!
   

Jak vypadá tvůj ideální den?

V krásné přírodě zalité sluncem, klid, čerstvý vzduch, dostatek jídla a ve společnosti skvělých lidí, skvělé hudby a příjemné atmosféry. Naprosto uvolněná a oproštěna od každodenních myšlenek a starostí.

    
   

Jak si představuješ svůj poslední den v životě?

Záleží jestli se na to mám dívat jako snílek nebo jako realista...
Jako snílek: bez bolestí a s úsměvem, obklopena láskou a v domnění, že jsem svůj život žila naplno!
Jako realista: každé ráno jsem šťastná, že ten předchozí den nebyl poslední.

Jak se v práci udržuješ organizovaná?

Mám svůj plán dne a pokud mě někdo (hovor) vytrhne z práce, musím si zapsat poslední věc, kterou jsem dělala. Stává se mi pak, že přejdu myšlenkami jinam a práce už zůstane nedodělaná.