Kokos v mléčné čokoládě

od 137 Kč od 119 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Vyřazeno ze sortimentu

Ale nezoufej, naše kamarády najdeš v kategorii ořechy v čokoláděindex

Detailní informace

500g
Vyřazeno ze sortimentu
137 Kč
119 Kč bez DPH
3kg (gastro)
Vyřazeno ze sortimentu
707 Kč
615 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Kokos v mléčné čokoládě 

Kokos v mléčné čokoládě jsou měkké sladké oříšky obalené v mléčné čokoládě. Jestliže hledáte nejlepší a nejchutnější oříšky, tak je pro Vás Svět plodů tím pravým místem.

Složení: mléčná čokoláda (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné MLÉKO, kakaová hmota, syrovátka, nehydratovaný MLÉČNÝ tuk, emulgátory: sojóvý lecitin, E476,  vanilkový extrakt), kokos kostky, cukr, glukosový sirup, leštidla.

Země výroby: Slovensko

Trvanlivost (DMT): min. 3 - 18 měsíců
*přesné datum na vyžádání po mailu, popř. telefonu PROVOZ & EXPEDICE

Balení: zipový znovuuzaviratelný sáček PET

Úprava / Velikost: kousky kokosu obalené v mléčné čokoládě (doplnit) / nespecifikováno

Obchodní třída / Odrůda: nespecifikováno / nespecifikováno 

Kokos v mléčné čokoládě 1 image

 

 

Kokos v mléčné čokoládě

Kokos se díky své výrazné chuti a vůni s oblibou používá v gastronomii, hlavně k přípravě sladkých pokrmů. Není proto vůbec neobvyklé najít kokos obalený v mléčné čokoládě. Kokos v kombinaci s mléčnou čokoládou je skutečná lahůdka, ve které vyniknou chutě obou složek.  

 

 

 

 

Kokos v mléčné čokoládě 2 image

 

 

Energie na celý den

Cenou za chuť je vysoký obsah tuku. Kokos je stejně jako ostatní ořechy velmi tučný a má vysokou energetickou hodnotu a pro kokos v mléčné čokoládě to platí dvojnásob, proto není doporučena přílišná konzumace.

 

 

 

 

 

 

 

 

  


 

Kokos

I když si možná myslíte, že kokos je ořech, z botanického hlediska se jedná o ovoce (plod peckovice). Zavádějící je také název rostliny, která kokos roste – kokosovník ořechoplodný. Tako rostlina roste převážně v tropech, lidově se jim říká kokosová palma, plody najdeme až na samotném vrcholu. Kokos je největším semenem na světě. Může dosahovat průměru až 30 cm a vážit kolem 2 500g.

Zajímavé je, že není známo, odkud kokos pochází. Odborníci se domnívají, že by mohl mít svůj původ na malajském souostroví. Kokos, který si můžeme běžně koupit v obchodech je už jen peckou celého kokosového plodu. Kokos obsahuje kůru, ze které je možné vyrobit i kokosové textilní vlákno, bílou dužinu, anebo kokosovou vodu.

Co obsahuje

Dnes už je poměrně známé, že kokos je cenným zdrojem látek, potřebným pro správnou funkci našeho těla. Obsahuje zejména:

-vlákninu

-nasycené tuky

-bílkoviny

-proteiny

-vitamíny: B1, B2, B3,B6, E, C

-minerální látky vápník, hořčík, draslík, železo, fosfor, křemík a sodík

Svým vydatným složením napomáhá organizmu a zvyšuje imunitu. Pomáhá při mnohých zdravotních problémech, nejvýrazněji napomáhá při trávicích a žaludečních potížích, pomáhá udržovat správnou hladinu cukru v krvi, podporuje lepší obranyschopnost a slouží jako prevence před zánětem kloubů.

Kokos v mléčné čokoládě

Kokos se díky své výrazné chuti a vůni s oblibou používá v gastronomii, hlavně k přípravě sladkých pokrmů. Není proto vůbec neobvyklé najít kokos obalený v mléčné čokoládě. Kokos v kombinaci s mléčnou čokoládou je skutečná lahůdka, ve které vyniknou chutě obou složek. Cenou za chuť je vysoký obsah tuku. Kokos je stejně jako ostatní ořechy velmi tučný a má vysokou energetickou hodnotu a pro kokos v mléčné čokoládě to platí dvojnásob, proto není doporučena přílišná konzumace.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: