Kamila Zavadilová

KAMILA ZAVADILOVÁ

 

Co děláš pro Svět Plodů a proč?

Otevírám nové a řídím stávající  kamenné prodejny, opečovávám naše sociální sítě a vedu obsahový tým. Zakladatel firmy Otakar, je mým partnerem a o to víc jsem mu musela dokázat, že si svou pozici ve firmě zasloužím i bez zkušeností v jakékoliv oblasti mého nynějšího působení. Toužila jsem po svobodě, kreativitě, možnosti se rozvíjet, okamžité aplikaci nabytých znalostí a pozorování výsledků své práce. Oběma spoluzakladatelům Světa Plodů jsem vděčná za příležitost a skvělou práci, která mě naplňuje.
 
Jaké máš zájmy, co tě dělá šťastnou a co tě zaručeně rozesměje?
 
Zbožňuji nakupování čerstvých a kvalitních surovin. Nejšťastnější jsem pokud mají všechny moje suroviny v domácnosti svou vlastní skleněnou dózičku, jsou nadepsány fixem a moje lednička je úhledně zorganizovaná a úplně plná.Šťastnou mě dělají všechna vřelá slova a facebooková srdíčka našich zákazníků, atmosféra v našem týmu a všechny ty skvělé suroviny (především čokoláda) v mém břichu!A co mě rozesměje? Jsem spíše vážná, ale právě proto se usmívám ráda a o to častěji.
 
         
   

Tvá superschopnost?

Organizovanost a konstruktivní kritika!

Jak už vyplynulo z toho, co mě dělá šťastnou - ráda organizuji věci a lidi. Ať už jde o banální tabulku, denní náplň práce celého týmu nebo skladový systém, organizování je mě alfou a omegou a jsem v tom opravdu dobrá. K organizování se váže má kritika. Jsem extrémistka a největší kritik ve firmě. Cukr a bič je u mě na denním pořádku, protože nás chci neustále zlepšovat a posouvat. 

 

Co bys chtěla jednou umět?

Mé srdce naplňují konverzace s náhodný cizími lidmi, ačkoliv je nikdy sama nezačínám. Jednou bych je chtěla umět začínat.
Taky bych se ráda naučila neodkládat desetkrát budík...
 
         

Tvá nejvíce a nejméně oblíbená surovina?

Čokoláda (jakákoliv), kešu a sušené mango. Nejlépe všechno společně dohromady! Nesnáším moruši a goji.

Tvé nejoblíbenější jídlo je?

Kterékoliv, když ho druhý den nebudu muset jíst zase!

 

     
   

Tvé závislosti a zlozvyky?

Tahle otázka je ze všech nejhorší, kdo ji vymýšlel!? Zlozvyky? Nic mě nenapadá... Už mi svitlo! Překlepy ve zprávách pro kolegy. Snažím se toho  vždy stihnout spoustu najednou. Ano, právě jsem opravila spoutu na spoustu.A závislosti nemám, jsem ráda extrémně nezávislá, ale bez mužů a čokolády by mi bylo smutno.
   

Jak vypadá tvůj ideální den?

Přemýšlím nad ideálním pracovním dnem a zároveň se inspiruji odpověďmi mých kolegů na tuto otázku. Zjišťuji, že otázka nebyla mířena pracovně, protože všichni sní o krásných dnech v přírodě. Asi je se mnou něco špatně. Ráda pracuji i na dovolené, ten pocit, že nemusím, ale můžu, že za mě uklidí, navaří skvělé jídlo a vyčistí ten nádherný bazén. Ideální pracovní prostředí.
    
   

Jak si představuješ svůj poslední den v životě?

Ota mi neustále opakuje, že mám myslet na to, co si o mě řeknou, až budu jednou v rakvi. Doufám, že do té doby vynaleznou elixír nesmrtelnosti! Pokud bych se toho dne přeci jen dožila, přála bych si jej prožít v náručí své rodiny.

Jak se v práci udržuješ organizovaná?

Kalendář, Gdisk, Workplace, Trello, MinimaList, brzy snad Notion a kalendář na lednici! Organizace a denní rutina je mé celoživotní téma. Pořádek je pro mé fungování nejdůležitější. V kalendáři plánuji vše od schůzek po tréninky s trenérem, na Gdisku si dopředu rozplánovávám pracovní úkoly do týdenních rozvrhů, pracuji se svým úkolníkem a úkolníky mých kompetencí, které mají každý svou jedinečnou workflow. Workplace mi umožňuje uspořádanou komunikaci s celou firmou, Trello slouží pro rozdávání úkolů pro jednotlivé prodejny a pro proces schvalování článků. MinimaList ví, že Otovi došli Pringlesky, a že si mám udělat pořádek ve fotkách. V Notionu si naplánuji jídelníček na týden dopředu a díky kalendáři na lednici už nikdy nezapomenu, že Ota ve čtvrtky učí malé děti hokej. To mi připomíná, že jej musím brzy vytisknout!