200g
Skladem
150 Kč
130 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Kakao slazený krém informace a výživové hodnoty

Kakao slazený krém je zdravá a sladká náhrada sladkých krémů nebo dokonce i másla v domácnosti. Jestliže hledáte nejlepší a nejchutnější ořechy a ořechové výrobky, tak je pro Vás Svět plodů tím pravým místem.

Základní specifikace
Složení:     cukr, kakao, lískové ořechy, mandle, rostlinný olej (řepkový)
Země původu: ČR
Trvanlivost: min. 3 - 18 měsíců
Balení: sklenice
Úprava: ořechová pasta
Velikost: 200g sklenice - nespecifikováno
Obchodní třída: nespecifikováno
Odrůda: nespecifikováno
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

*přesné datum na vyžádání po mailu, popř. telefonu PROVOZ & EXPEDICE
 
 

  

Výživové hodnoty kakao slazený krém na 100g

Makroživiny
Energie 2117 kj
Bílkoviny 9,3 g
Sacharidy 44 g
Tuky 35 g
z toho nasycené mastné kyseliny 4 g
 
 

Víte, že...

Kakao slazený krém

Sladký krém, který se skládá z cukru, kakaa původem z ekologického prostředí, lískových oříšků, mandlí a rostlinného oleje.  Svou chutí může připomínat vysokoprocentní čokoládu. Je vhodný pro vegany, neboť neobsahuje žádné živočišné suroviny.

Kakao má povzbuzující účinek, je zdroj vlákniny, bílkovin a tuků. Obsahuje velké množství minerálů - vápníku, zinku, železa, mědi, draslíku, síry a hořčíku). Pokud jde o vitamíny, kakao obsahuje vitamíny skupiny B (B2). Podporuje také činnost neurotransmiterů.  

Pokud jde o mandle, existují dva druhy mandlí. Hořké a sladké. Sladké mandle jsou běžně používány ke konzumaci, naopak hořké se uplatní k výrobě mandlového oleje. Není tajemstvím, že mandle obsahují látky, které snižují onemocnění srdce. Navíc také obsahují velké množství vitamínů B a E. Obsahují také 50 % tuků, 20% bílkovin, což je více než maso, a dále přibližně 10% sacharidů. Jsou vysokým zdrojem energie a pomáhají k zmírnění stresu či deprese.

Lískové oříšky jsou známé díky tomu, že dodávají velké množství energie. Jsou výborným zdrojem tuků, vitamínu B1, B6 a minerálů, zejména fosforu, vápníku, hořčíku a manganu. Jsou chudé na sacharidy.

Nalezte přirozenou chuť tohoto bezkonkurenčního krému, který Vám dodá pocit sytosti, energii a navíc obsahuje zdraví prospěšné látky pro Vaše tělo.

Kakaové boby

Kakaové boby byli po staletí nazývány jako „potravina bohů“. Měli takovou hodnotu, že je dokonce Aztékové využívali jako platidlo. Kakaové boby jsou semeny rostliny kakaovníku pravého (Theobrom cacao), který se pěstuje už od pátého století. Rozdělujeme je do tří hlavních skupin – Forastero, který tvoří zhruba 90% celkové světové produkce, Criollo a Trinitario. Největšími světovému producentovi jsou Indonésie, Pobřeží Slonoviny, Ghana a Nigerie, Brazílei, nebo Ekvádor, všechny tyto státy se nacházejí ve stejném podnebném pásu.

RAW kakaové boby

Mnoha lidem se už dostali kakaové boby do podvědomí a poptávka po nich stále roste. RAW kakaové boby se dají (jak už název naznačuje). Jíst zcela syrové a můžeme je najít ve třech podobách, celé kakaové boby se slupkou, která je super zdrojem vlákniny, loupané, anebo drcené boby.

Prospěšných látek a živin najdeme v kakaových bobech hromadu, zejména pokud hovoříme o jejich syrové RAW formě, nepražené. Pražení z bobů může vypálit některé živiny. Studie dokázali, že obsahují skoro 300 zdravých látek, které dělají z bobů jednu z nejkomplexnějších potravin světa a právem jim náleží místo mezi SUPERPOTRAVINAMI.

Kakao slazený krém

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: