JUNIOR CONTENT CREATOR

 

Olomouc

stáž / DPP 

 


Ecommerce je sexy! Je to nejrychleji se rozrůstající business. Roste meziročně v desítkách procent. I Ty můžeš růst s ním. Nastup do vlaku co nejdříve a polaď s námi náš eshop, sociální sítě a emailing k dokonalosti! S Tvou pomocí budeme moci zprostředkovat našim zákazníkům kvantum informací, které o našich surovinách víme. Pojďme jim společně ukázat, že jsme profíci ve svém oboru a zahrňme je smysluplným obsahem! 

  

Popis pozice

Naučíme Tě pracovat v Shoptetu, na kterém je postavený náš e-shop, vytvářet v něm poutavý obsah, vylaďovat a opravovat chybičky. Budeš psát články, podílet se na vymýšlení názvů nových produktů a jestli umíš fotit, či pracovat v grafické editoru máš u nás velké plus. Pokud budeš jeden z nejlepších, jazykově nejobratnějších a kreativně sršících lidí v našem týmu, budeš se moci podílet na správě sociálních sítí a tvořit emailing. 

 

Koho hledáme

Češtinu umíš, jako když bičem mrská a dokážeš vytvořit opravdu lichotivá slovní spojení, která vzbuzují emoce a dokáží prodat? Žádná hrubka, hlava plná nápadů, kreativní duše, oko pro detail a nadšení do rozvoje firmy. 

 

Co Ti nabízíme

  • splnění povinné praxe, či stáže vhodné pro obory Bohemistika, Žurnalistika, Česká filologie nebo Management a Marketing
  • placenou práci s flexibilní pracovní dobou
  • vlastní místo u stolu v nové kanceláři v centru města 
  • slevu na naše produkty
  • a jako třešničku pinec s majitelem přímo v kanceláři

 

Jsi připravený pracovat na zadaných úkolech a hnát firmu kupředu svými nápady? 
Zavolej a přihlas se na jeden z termínů pohovorů! 
 
 
Kamila Zavadilová
Content Manager
+420 732 746 899 
 
 

you-x-ventures-Oalh2MojUuk-unsplash