Objednávky odesíláme do 1-3 pracovních dní, prodejny jsou otevřeny 12:00-16:00, každý všední den. Děkujeme, že jste s námi! Více o situaci zde.

Aktuální informace v období COVID-19

 

Tato nesnadná situace spojuje nás všechny. Děkujeme, že právě my Vám můžeme dělat v těchto dnech radost. Zde naleznete pravidelně aktualizované informace o provozu Světa Plodů.

Naši skladníci kmitají o sto šest, aby Váš balíček co nejdříve odeslali! V tuto chvíli nepociťujeme žádné výraznější komplikace. Pohyb zboží v rámci České republiky i jiných evropských zemí je i nadále povolen. Jsme si vědomi toho, že se situace může dynamicky vyvíjet, o čemž Vás budeme včas informovat.  

Corona_1

Dodržujeme přísná hygienická opatření

Ve Světe Plodů jsme přijali celou řadu opatření, abychom mohli Vaše objednávky doručovat bezpečně. Pořídili jsme ozonový generátor, díky kterému zůstávají naši pracovníci i Vaše suroviny v bezpečí, chráněni před všemi bakteriemi a viry. Pouštíme jej každý den po ukončení práce na 80 min. Také jsme zakoupili průmyslový vysavač se samočistící funkcí, který omezuje počet částic ve vzduchu při zapínání a vypínání vysavače a novou čistící stanici, která pojme více nádob na různé prostředky. Desinfikujeme kliky, madla, pracovní stoly, počítače, příslušenství, pracovní pomůcky, přístroje i podlahy. Zkrátka úplně vše!  

 

90950823_1273559192842623_1200596968737341440_nNyní každý den desinfikujeme náš sklad ozonem. Ničí mikroby, bakterie, viry a zabraňuje tvorbě aflatoxinů.   

 
Naši pracovníci si před vstupem na pracovišti myjí a desinfikují ruce, nasadí si jednorázové rukavice a čistou roušku. Ruce si omývají každou hodinu, k osušení slouží jednorázové papírové utěrky. Díky bezdotykovým dávkovačům desinfekčního gelu a mýdla je to brnkačka. Do prostoru skladu a výroby mají vstup povolen pouze zaměstnanci dané směny. Na pracovišti udržují pořádek a omezují kontakt s ostatními zaměstnanci na dobu nezbytně nutnou. Při předávání balíků k expedici nebo při přebírání zboží od dodavatele dodržují bezpečnou vzdálenost a vyhýbají se přímému styku s dalšími osobami.
  

OpatřeníPoužíváme originální certifikované prostředky na sanitaci určené pro gastro a potravinářské provozy

 

Skladové zásoby

Jsme dostatečně zásobení a zboží by měl být dostatek i v následujících týdnech. Vzhledem k vysoké poptávce držíme vyšší skladové zásoby surovin. Neustále úzce spolupracujeme s našimi dodavateli z celého světa a ujišťujeme se, že řetězec našich dodávek zůstane nepřerušený. V tuto chvíli evidujeme jen velmi málo zpožděných dodávek surovin. V případě jakýchkoli komplikací Vás budeme informovat. Ujišťujeme Vás, že přísné hygienické nároky splňují také dodavatelé, se kterými spolupracujeme.

  

Odesíláme do 1-3 pracovních dní

Geis, jako jediný z našich dopravců, dopravuje zásilky až k Vám domů. Česká pošta nyní nedoručuje až do domu, využít můžete její Balíkovny nebo Balíku na poštu. Zásilkovna aktuálně funguje v omezené míře v Česku i na Slovensku. Informace o odběrných místech jsou neustále aktualizovány a jejich současný stav se zobrazuje v nákupním procesu dle momentální situace. Snažíme se chránit naše dopravce jak jen to jde, platba na dobírku proto v tuto chvíli není možná. Zaplatit můžete převodem, online bankovním převodem, platební kartou, Bitcoinem nebo přes Google Pay z pohodlí Vašeho domova. 

 

Prodejny

Prodejny jsou otevřeny od 30. března ve zkrácenou otevírací dobu, každý všední den. Ve státní svátky je zavřeno. Osobní odběr si můžete v tuto chvíli zvolit pouze od 1. 4. do 3. 4. 12:00, doručen bude 7. 4. v úterý, přijde Vám sms s výzvou k vyzvednutí. Doporučujeme si tyto objednávky vyzvednout do 9. 4. (čtvrtek), nevíme, zda budou prodejny v následujících týdnech otevřeny a byli bychom neradi, kdyby Vám u nás balíček uvízl.  

Otevírací doba

Po - Čt (6. 4. - 9. 4.)

12:00 - 16:00

Platba pouze kartou.

Osobní odběry budou doručeny 7. 4. v úterý.

 

Na prodejnách platí následující opatření

  • platba pouze kartou
  • vstup do prodejny po dvou
  • terminál je pravidelně desinfikován
  • klika dveří je pravidelně desinfikována
  • plochy a podlaha jsou pravidelně desinfikovány
  • ochutnávku dostanete zabalenu s sebou
  • zaměstnanci nosí roušku a rukavice, které jsou pravidelně desinfikovány

 

Děkujeme za Vaši přízeň, přejeme plné zdraví!
tým Svět Plodů

[Aktualizováno dne 6. dubna, 09:30]