Za nás mluví suroviny

Za nás mluví suroviny

Na první pohled jsme jen jedni z prodejců sušených plodů, ale po prvním ochutnání zjistíte, že tomu tak není. V čem jsme jiní a na jakých hodnotách si zakládáme? 

Nic neskrýváme!  Suroviny balíme do  průhledných  obalů a na e-shopu používáme vlastní produktové fotografie surovin bez obalu. Na nic si totiž nehrajeme, nepoužíváme tzv. ilustrační fotografie, jsme k zákazníkům upřímní a stojíme si za svými hodnotami.

KVALITA

Naše suroviny musí vypadat, vonět i chutnat fakt skvěle! Náš nákupčí Tomáš vybírá jen to nejlepší, co Vás zároveň nepřivede k bankrotu. Dodavatelé jsou vždy překvapeni, jak vysokou kvalitu jako česká firma požadujeme ve srovnání se střední a východní Evropou, která kupuje levnější zboží na úkor kvality.

Surovinu nebereme jen jako další excelovou položku. Každá prochází četnými kontrolami jak ze strany dodavatele, tak z té naší. Ochutnáváme a hodnotíme parametry při příjezdu suroviny, při jejím balení i samotném prodeji. Máme tak pod kontrolou celý proces od A po Z. Pokud nesplňuje naše nároky, na pult ani k zákazníkovi se zkrátka  nedostane. Surovinám rozumíme, přemýšlíme nad jejich potenciálem v dalších výrobcích a vymýšlíme tak další kombinace, směsi a využití - nejsme jen tak běžní prodejci, ale i výrobci vlastních produktů.

Dříve  jsme měli  velký výběr z každého druhu suroviny, byly časy, kdy jsme prodávali třeba 5 druhů manga! Nemohli jsme si nechat pro sebe, že není jen to jedno, a že každé chutná jinak. Dnes jsme vsadili na prémiovou kvalitu, což zákazníkovi rozhodně ulehčí rozhodování. Máme tak jeden, až dva nejlepší druhy od každé suroviny.

SLOŽENÍ

S kvalitou úzce souvisí složení. Zakládáme si na čistých surovinách bez aditiv, síření a přidaného cukru. Přidaný cukr najdete pouze v některých druzích čokolád, dražovaných a pražených produktech, ale rozhodně ne v sušeném ovoci! Kde to jde, snažíme se vybírat produkty s hnědým nebo třtinovým cukrem - například u pražených mandlí s limetkou nebo u pekanových ořechů se skořicí a solí. Mnoho produktů si také vyrábíme sami a máme tak kontrolu nad složením a kvalitou vstupních surovin. 

Za kvalitou a složením našich surovin si stojíme, váže se k tomu velká zodpovědnost - opravdu nám totiž leží na srdci, co Vám skončí v ústech.

INFORMACE O SUROVINĚ

Snažíme se získávat k surovinám co nejvíce informací, které Vám pak můžeme poskytnout. Za vzhled surovin se nestydíme, což platí i pro zemi původu, označení kvality, složení, způsob pěstování, sklizně i dopravy. Všechny informace zákazníkům poskytujeme a na další dotazy se rádi ptáme dodavatelů. Všechny důležité informace najdete na etiketě a co už se tam nevleze, Vám rádi prozradíme osobně.

ZÁKAZNICKÁ PÉČE

Jak na prodejnách, tak při objednávce na e-shopu od nás dostanete ochutnávku. Každý měsíc máme spoustu novinek a pokaždé se nemůžeme dočkat, až se s Vámi o jejich chutě a vůně podělíme. Náš slogan “Za nás mluví suroviny” nám dává  naprostý smysl. Surovinu vidíte, můžete ochutnat, porovnat, dáme Vám k tomu všechny informace, které sami máme a v případě nespokojenosti nebo komplikací jsme tady vždy pro Vás. Nechceme být pouze jedničkou na trhu, chceme být jedničkou v zákaznické péči! 

Se zákazníkem jednáme jako s členem rodiny. Vážíme si ho, staráme se o jeho spokojenost a každou připomínku si bereme k srdci, protože na základě každé zpětné vazby se můžeme zdokonalit. Někdy ze zákazníků potřebnou kritiku loudíme všemožnými způsoby, abychom to mohli dělat ještě o trochu lépe.