Svačinkový manuál 1

Svačinkový manuál 1

2639-8

"Od zítřka už začínám jíst zdravě". Řekl sis tuto větu někdy i Ty? Vydržíš to třeba den nebo týden a pak začneš pomalu upadat do staré známé rutiny? Čím je to způsobeno? Proč nás vždycky naláká vůně kebabu nebo oblíbené pekárny? Jak to dělají ti, co dlouhodobě vydrží zdravě se stravovat? Mají pevnější vůli?

Sleduj náš svačinkový seriál a my Ti prozradíme mnoho užitečných tipů a triků, jak na to. Zjistíš, že základem zdravého stravování je mít vždy po ruce zdravou svačinku. Pokud máš hlad, necháš se snáze zviklat chutnými a voňavými lákadly, kterých jsou plné ulice. Jednoduchou a účinnou ochranou proti lákadlům je naplněná krabička vždy po ruce!

DSCF9560 kopie

 

Už zase někam pospícháš? Pokud si nestíháš doma připravit oběd, krabičku naplníš během chvíle alespoň zdravou svačinkou, která Ti plnohodnotně doplní energii a živiny mezi obchodními schůzkami a jednáními, na cestách, na výletě i ve škole.

 

SVAČINKA PRO KAŽDÉHO

Pokud máš nějaká výživová omezení, tak nezoufej, i Tobě poradíme. Sleduj náš seriál a určitě se v něm také brzo shlédneš.

Tuto svačinku si rychle zabalíš do praktické Produktivní krabičky