I Ježíšek si k nám chodí pro radu

 I Ježíšek si k nám chodí pro radu

Snímek obrazovky 2019-11-19 v 20.42.35_1

Á, už je to zase tady! Dumáte, co koupit Vašim nejmilejším k Vánocům? Huňaté ponožky přetékají z šuplíků a hrníčků je plná police? Potěšte letos jejich chuťové smysly, mlsáme rádi přece všichni! O Vánocích to platí dvojnásob. 

  GG

8. Voucher 500 Kč nebo 1 000 Kč
 

 

8

Pokud znáte nějakého gurmána a víte, že to letos zase skončí novoročním předsevzetím, darujte mu naši parádní krabičku (1), do které se vleze dávka ořechů a sušeného ovoce na celý den. Naplněná je za pár sekund a o zdravé svačiny je postaráno! Pořídit ji můžete v sadách s ořechy i ovocem. Sady pro vás budou výhodnější a obdarovanému ušetří centimetry v pase po neřízeném vánočním hodování.

 

2618_susena-jablka-se-skorici-1-image

Milovníky Vánoc by jistě potěšila naše žhavá novinka. Sušená jablka se skořicí (2). Ach ta vůně a chuť! Vzorek této vánoční nálady v balíčku u nás přistál již na podzim a od té doby se nemůžeme dočkat na tento kouzelný čas. Potěší Vaše nejmenší i babičky.

 

537

Věříme, že hledáte pořádné překvápko také pro ořechové specialisty. Už jste slyšeli o kešu jumbo exclusive (3)? Je to nejlepší kešu, které nám prošlo rukama. A že jich bylo. Tyhle gigantické kousky mají jemnou máslovou chuť a parádně křupou. Navíc vypadají jako vanilkové rohlíčky. 


curmale-medjool-1-kg-91-1294

A co by to bylo za Vánoce bez slaďoučkých datlí? Na trůn usedá datle Medjool (4), královna všech datlí. Je tou největší a nejlahodnější odrůdou dováženou na český trh. Její měkkost, šťavnatost a medové tóny dovedou obdarovaného k extázi. Delikátní je s arašídovou pastou (5)! Datle jsou baleny v krásném kartonovém balení nebo ve výhodné sadě spolu s pastou. 

 Sušený ananas Naše nejlepší ovoce image

Exotická dovolená by potěšila nejednoho kolegu, ale co takhle si trochu zavtipkovat a darovat exotiku v balíčku? Náš ananas (6) dozrával do posledního dne na sluníčku. Stačí zavřít víčka, jediný nádech a tadá, už před Vámi šplouchají vlny, v dálce skáčou delfíni a v ruce lahodná Piña Colada. Jeho vůně je vskutku magická.

jahms

 

Ty nejmenší máme prokouknuté ze všech nejvíce. Sladkost, lehká kyselost a pěkná barvička, co je to? Jak jinak než mrazem sušené jahody (7). Kdo by jim je nedopřál, když je v nich tolik vitamínů a ochotně je vymění za misku plnou chipsů? S námi pro ně Marušku ke dvanácti měsíčkům posílat nemusíte. Pokud máte doma malé jahodomily, garantujeme Vám, že 500g balení jim udělá větší radost než barbie od Matella nebo autíčko na ovládání. Jsou velmi lehké a je to teda pořádný balík! Vidíte ty jiskřičky v jejich očích?

 

V každé správné rodině se najde i nějaký ten vybíravec, kvůli kterému se Vám před Vánoci orosí čelo. Letos ne, naše krásné vouchery (8) to vyřeší za vás. Vybírat můžete ze dvou designů a hodnot 500 Kč nebo 1 000 Kč. Objednejte je i na poslední chvilku, a to do 20. 12. 2019.

Voucher

Šťastné a veselé nákupy!