Červený jíl

138 Kč 120 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Buď mě můžeš smíchat s vodou a vypít, nebo mě můžeš použít na Tvou pleť a já Ti odstraním nečistoty. Můžeš mě dokonce použít i na Tvé vlasy, kterým dodám sílu a lesk. Proč mě ještě nemáš?

     • odstraňuje toxiny z těla
     • vhodný pro péči o pleť, pokožku, celé tělo i vlasy
     • používá se k vnitřní a vnější hygieně

Detailní informace

140g
Skladem
138 Kč
120 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Červený jíl

Informace a výživové hodnoty 

Červený jíl, jinak nazývaný také terrasol, je přírodní červený prášek, který se těží v kontrolovaných a vybraných ložiskách, kde ho vykopou, nechají zvětrat a následně jej mechanicky namelou na jemno. Pro naše tělo má mnoho pozitivních účinků, obsahuje totiž všechny potřebné minerální látky, které naše tělo potřebuje. Má také všestranné využití, může se používat pro vnitřní použití, ale i přímo na pokožku a vlasy. Podporuje tvorbu kolagenu, pokožku zvláčňuje a rozjasňuje. Při použití na vlasy na sebe váže nečistoty a mastnoty a dodává vlasům sílu, objem a lesk. Terrasol při požití napomáhá neutralizovat žaludeční kyseliny. Váže na sebe toxiny a vytváří balast, což jsou sice látky pro člověka nestravitelné, avšak vážou vodu, proto nabobtnávají. Zvětšují tedy objem stolice a následně posilují peristaltiku trávícího ústrojí.

 

5 věcí, které jste o surovině nevěděli

 1. Jinak nazývaný i terrasol.
 2. Má uklidňující a detoxikační účinky.
 3. Přírodní antioxidant.
 4. Pomáhá neutralizovat pH v žaludku.
 5. Používá se k vnitřní i vnější hygieně.

Základní specifikace
Složení 100% červený jíl
Alergeny Alergeny jsou vyznačeny podtržením. 
Země původu ČR 
Trvanlivost 3–8 měsíců
Skladování do 22 °C s nulovou vlhkostí vzduchu,
chraňte před přímým slunečním zářením
Balení znovuuzavíratelný ZIP sáček
Úprava nespecifikované
Velikost nespecifikované
Obchodní třída nespecifikované
Odrůda nespecifikované

 

 
 
Poznámka nákupčího

Ještě si na mě nenašel čas, ale určitě sem co nejdříve něco doplní.

 

Jak jíl použít?

Na vnitřní použití: rozmíchejte 1–2 lžičky ve vodě a vypijte. Jíl napomáhá vyrovnávat žaludeční šťávy, harmonizuje trávící trakt, váže na sebe toxiny, zlepšuje tvorbu stolice a působí pro Vaše tělo antioxidačně.

Na pleť: Z červeného jílu si můžete vyrobit masku, a to tak, že jíl smícháte s malým množstvím vody, dokud nezískáte řídkou směs (řídká tak, aby se snadno nanášela na pleť, ale aby nestékala). Počkáte, dokud se jíl v každém místě nevysuší (přibližně 20 minut) a následně masku umyjete. Červený jíl nedráždí a nevysušuje, čistí černé tečky a zjemňuje pokožku.

Na vlasy: Jíl na sebe váže nečistoty, mastnotu a dodává našim vlasům lesk a objem. Stačí, když ho nanesete na vlhké vlasy až ke kořínkům a následně promasírujete. Nebo ho smíchejte s vodou, pastu naneste na vlasy a na pár minut zabalte do teplého ručníku. Vlasy nakonec pořádně vypláchněte vlažnou vodou. 

 

Tip

Červený jíl patří mezi superpotraviny, kde kromě něj najdete i jiné suroviny, jako jsou křemelina, zelený jíl či maca prášek!

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: