Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


» Náš příběh
Příběh SVĚT PLODŮ

 

Jsme SVĚT PLODŮ, tým mladých lidí, bavíme se prodejem potravin a vzděláváním v oblasti výživy člověka a tématy se stravováním. Jedná se převážně o partu 5 kluků (Tomáš, Otakar, dnes už Ing. Přemysl, Michal a Filip), kteří se postupně potkali při studiích ve Zlíně na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Podnik SVĚT PLODŮ jsme budovali postupně a od nuly. V současnosti jsme z části dovozci, z části zpracovatelé a provozujeme kamenné prodejny (Zlín, Olomouc) a internetový maloobchod a velkoobchod s trvanlivými rostlinnými, převážně sušenými plodinami z celého světa (ořechy, ovoce, semínka, superpotraviny, obiloviny, luštěniny, vanilky, kakaové a kokosové výrobky, panenské oleje a další).

 

V létě 2015 jsme začali s výrobou RAW tyčinky, ve variantách (kakao, jahoda, malina, sezam), které vyrábíme ze sušených plodů, které prodáváme. Rádi Vám je přibalíme do Vašich velkoobchodních objednávek. Zajímá nás Váš názor na jejich chuť a lisovaný tvar.

 

Rozhodli jsme se pro výrobu tyčinek z existenčních důvodů - "nechtěli jsme zůstat na místě" a být „jen prodejci“, ale chceme nadále našim aktivitám přidávat hodnotu, která osloví nové zákazníky a zároveň zkvalitní život zákazníkům stávajícím. Dále se zabýváme se mícháním směsí (z ořechů, ovoce, semínek, müsli) a balením méně známých a dostupných surovin do praktických stojících balení se zipem.

 

Našim aktuálním cílem je nadále budovat „široký“ sortiment trvanlivých potravin. Znamená to nabídnout jednu surovinu v několika jakostech z různých koutů světa v ekonomickém balení pro celé rodiny a zainteresované komunity lidí. Protože, když se ptáme našich zákazníků: „Proč využívají našich služeb?“, jejich odpovědi se shodují:

„Máme MOŽNOST nakoupit ve větším množství.“

 

  • za velkoobchodní ceny v kilových a půl-kilových balení
  • z nejrozšířenější nabídky suchých plodů  - ořechů, přírodního sušeného ovoce a semínek v ČR
  • s ochutnávkami, které si sami vyberete a poštovným zdarma

 

Naše vize je zvládnout celý obchodní proces po výrobu až prodej potravin koncovým zákazníkům. Znamená to vypěstovat vlastní plodiny na území ČR, následně ji zpracovat a pečlivě zhodnotit, a dále redistribuovat na naše prodejní kanály (sklady), kde výrobky a suroviny nabídneme všem evropským zákazníkům.

 

Radí bychom jsme Vás pozvali na náš FB - SVĚT PLODŮ, kde Vás netradičně, prostřednictvím show informujeme o surovinách, které prodáváme.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ